Gryzaki

priligy kaufen con paypal €126.35

Kiedy nadchodzi ząbkowanie, gryzaki są nieocenionym wsparciem dla rodziców. W zależności od dziecka pojawiają się wtedy inne dolegliwości: temperatura, rozdrażnienie, biegunki, utrata apetytu. Charakterystyczne jest to, że maluch wszystko wkłada do buzi i bardzo się ślini. Jego dziąsła są opuchnięte i obolałe. Nic dziwnego, że dziecko przestaje jeść i jest marudne. Jeśli kupi się dobrej jakości gryzaki, to pomogą zniwelować uczucie swędzenia i ból. W naszym sklepie są one w wesołych kolorach, dlatego dzieci chętnie po nie sięgają. Ząbkowanie jest trudnym etapem w rozwoju dziecka i dla rodziców i dla samego malucha. Szuka się wtedy sposobów na to, by jak najłagodniej przejść przez ten okres. Gryzaki stanowią tutaj absolutną podstawę.

Jakie gryzaki wybierać?

Małe dzieci poznają świat poprzez dotyk i wkładanie wszystkiego do buzi. Ząbkowanie sprawia, że jeszcze chętniej dziąsłami gryzą to, co mają pod ręką. Dlatego lepiej podsunąć im coś, co będzie dla nich bezpieczne i pomoże opuchniętym dziąsłom. Gryzaki, które włączyliśmy w szereg naszych produktów, pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Są produkowane z dobrych materiałów, co oznacza, że są bezpieczne dla maluszków. Rodzice nie muszą się obawiać połknięcia drobnych elementów ani tego, że do organizmu dziecka przedostaną się szkodliwe związki. Podczas wyboru trzeba zweryfikować, czy dziecko jest w takim wieku, że będzie w stanie podnieść zabawkę i włożyć do buzi. Gryzak musi być dla malucha wygodny w użytkowaniu, dlatego warto spojrzeć ja uchwyty umożliwiające przełożenie do drugiej rączki. Robiąc zakupy, trzeba pamiętać, że gryzaki mają być czymś, co wycisza i uspokaja, a nie staje się kolejnym powodem rozdrażnienia.

Gryzaki do gryzienia i przytulania

Gryzaki z naszej oferty interesują maluchy nawet poza okresem ząbkowania, a nie raz mogą być ulubioną zabawką. Przykładem są przyssawki, które można przyczepić do innej przyssawki lub płaskiej powierzchni. Są silikonowe i kolorowe. Gryzaki z przyssawkami mają też tę zaletę, że można je przyczepić do blatu podczas jedzenia. Nawet jeśli się pobrudzą, nie ma problemu z tym, by zabawkę wyczyścić. Inne poza tym, że spełniają funkcję gryzaka, są grzechotką i mogą jeździć. Wyglądają jak wesołe zwierzątko, którym można poruszać i wydaje dźwięk. Dlatego też zabawka tego typu będzie stymulowała również inne zmysły niż tylko dotyk.

Posiadamy też gryzaki, które pod względem wyglądu odbiegają nieco od tradycyjnych gryzaków, bo są przytulanką. Jednak oprócz tego, że można się do nich przytulić i zasnąć, są wyposażone w grzechotkę i twardsze elementy, stanowiące gryzak. Dziecko może z zabawką zasypiać, a w razie dolegliwości gryźć jej twardsze części. Kolorowe zabawki czasem pomagają odwrócić uwagę dziecka, dotyczy to też gryzaków. Czasem są na tyle ciekawe, że mogą zacząć się bawić, zapominając o swędzących dziąsłach. W każdej odsłonie gryzaki prezentują się atrakcyjnie i spełniają swoje zadanie, ale to dziecko podczas zabawy zweryfikuje, jaka forma odpowiada mu najbardziej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

Pokaż

Filtruj

    Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać

    Koszyk