Bezpieczeństwo

dapoxetina via huisarts €122.71

Jak zapewnić bezpieczeństwo dziecku?

Rodzice mają różne podejścia do wychowywania swoich dzieci, ale z jednym zgadzają się wszyscy – bezpieczeństwo i zdrowie dziecka jest dla nich najważniejsze. Zapewnianie bezpieczeństwa dziecku, nie tylko w sensie fizycznym, ale i emocjonalnym, odgrywa niezwykle ważną rolę w kształtowaniu się jego osobowości. Nie można oczywiście z tym przesadzać i być nadopiekuńczym. Każda skrajność jest niszcząca, nawet ta mająca na względzie bezpieczeństwo dziecka.

Warto jednak przemyśleć kilka pozycji na liście przedmiotów ułatwiających dbanie o bezpieczeństwo dziecka. Bardzo pomocne mogą okazać się rzeczy z odblaskowymi elementami, zwiększają one bezpieczeństwo na drodze. W przypadku nauki jazdy na rowerze, hulajnodze czy wrotkach, trzeba koniecznie zabezpieczyć głowę dziecka przed upadkiem. Z tego powodu w naszym asortymencie znalazły się różnokolorowe kaski.

Bezpieczeństwo dzięki kaskom

Kasków rowerowych nie trzeba nikomu przedstawiać. Wszyscy z pewnością zgodzą się, że kask jest koniecznością w przypadku poruszania się jakimkolwiek pojazdem przez małe dziecko. Bez ochraniaczy na kolana i łokcie jeszcze sobie można poradzić, ale główkę dziecka trzeba chronić za każdym razem. W naszym sklepie na razie oferujemy kaski z dwóch firm – Janod i Bobike. Są one dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Dzięki temu, że zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniają bezpieczeństwo główce dziecka.

Plecaki odblaskowe

W naszym sklepie można znaleźć wysokiej jakości plecaki odblaskowe z firmy Little Life. Są dwie wersje do wyboru — z motywem motyla lub dinozaura. Plecak z motylem utrzymany został w dziewczęcej, różowej kolorystyce, natomiast ten z dinozaurem jest koloru zielonego. Tak zwany grzebień kostny dinozaura jest trójwymiarowy i powleczony materiałem odblaskowym, co sprawia, że dzieciom bardzo się podoba. Obie wersje plecaków są dostępne w dwóch rozmiarach — dla dzieci między pierwszym a trzecim rokiem życia oraz tych, które ukończyły już trzy lata.

Do plecaków można osobno dokupić specjalną smycz bezpieczeństwa. Doczepia się ją do metalowego kółka. Plecaki łącznie ze smyczą posiadają certyfikaty regulujące europejskie standardy bezpieczeństwa. Wysoka jakość wykorzystanych materiałów sprawia, że są one niezawodne. W strategicznych miejscach zastosowano podwójne szycie, aby plecak w żadnej sytuacji nie mógł ulec rozdarciu. Odblaskowe elementy bardzo dobrze odbijają światło i zapewniają widoczność dziecka zarówno w nocy, jak i w dzień.

Opaski czołowe i informacyjne

Opaski czołowe z latarką mogą mieć wiele zastosowań. Przydadzą się przy praktycznych działaniach, w przypadku wieczornego spaceru, a nawet przy zabawie. Są przeznaczone raczej dla starszych dzieci. Występują w różnych wersjach – z małpką, dinozaurem, sową lub pandą. Natomiast opaski informacyjne na rączkę mają za zadanie informować o tożsamości dziecka i danych kontaktowych rodzica w przypadku zgubienia się maluszka. Opaski te są idealne w sytuacjach, gdy wybieramy się do zatłoczonych miejsc, gdzie wystarczy chwila nieuwagi, aby stracić dziecko z oczu, na przykład na lotnisku.

    Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać

    Koszyk