Hulajnogi, rowerki biegowe

priligy e levitra insieme €24.22

Hulajnogi, rowerki biegowe

Aktywność fizyczna jest czymś nieodzownym dla prawidłowego rozwoju dziecka, a jazda na hulajnodze czy rowerze biegowym, to doskonały sposób na spożytkowanie energii. Dlatego też nie mogło ich zabraknąć w naszej ofercie!

Przygotowaliśmy dla Państwa całą serię produktów dla kilkulatków, które są wytrzymałe i wykonane z dobrej klasy materiałów. Wszystkie zabawki w sklepie pochodzą do producentów, którzy są cenieni wśród rodziców i opiekunów. Nie inaczej jest z rowerkami biegowymi i hulajnogami. Mają one ułatwiać naukę jazdy, być wygodne i estetyczne. Te, które proponujemy naszym klientom, są w ciekawych kolorach, które zachęcają do tego, by na nie wsiąść. Są warianty dla chłopca, dziewczynki i w uniwersalnych odcieniach.

Rowerki biegowe czym się wyróżniają?

W przeciwieństwie do tradycyjnych rowerów, rowerki biegowe nie mają pedałów. Dziecko wprawia rowerek w ruch przez odpychanie się nóżkami. Zależnie od predyspozycji dziecka, inny rowerek będzie dla niego najlepszy. W przypadku maluszków najlepiej postawić na rowerek trójkołowy, który będzie bardziej stabilny. Zarówno rowerki biegowe, jak i hulajnogi powinno się kupić pod kątem wzrostu i wieku dziecka, a także jego sprawności ruchowej. Nie można zapominać o tym, że każde dziecko rozwija się we własnym tempie. Poza rowerkami sprzedajemy też jeździki na czterech kółkach, które są wyjątkowo stabilne i może nimi jeździć nawet roczne dziecko. Pomogą kształtować zainteresowanie jazdą na rowerze od samego początku.

Korzyści z jazdy na rowerku biegowym

Naciskanie pedałów wymaga umiejętności koordynacji. Operowanie pedałami to jedna z tych umiejętności, które są dla dzieci trudne i przez to nie raz się zniechęcają. Jeśli mają do dyspozycji rowerek biegowy, pedały nie będą rozpraszać. Dziecko uczy się przede wszystkim zachowania równowagi i trzymania się toru jazdy. W wielu przypadkach dzieciom jest znacznie prościej nauczyć się jeździć na zwykłym rowerze, jeśli wcześniej jeździły na rowerku biegowym. Łatwiej też pokonać takie przeszkody jak górka, co sprawi, że jazda na rowerze nie będzie uciążliwa, a dziecko będzie czerpało z tego więcej przyjemności.

Scoot&Ride 2in1 – rowerek z hulajnogą

Dzieci różnią się od siebie zainteresowaniami. Są dzieci, które lubią rowerki biegowe, są takie, które wolą hulajnogę, a są i maluchy, które lubią zmieniać formę aktywności. Właśnie dla nich wprowadziliśmy do oferty produkty, które łączą w sobie funkcje rowerka i hulajnogi. Kilkoma ruchami można przekształcić rowerek w hulajnogę i odwrotnie. To rozwiązanie wiąże się z kilkoma zaletami. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na to, że wysokość siedzenia można regulować. Dzięki temu zabawka rośnie razem z dzieckiem. Nie jest to jedyna zaleta. To również duża wygoda dla rodziców. Jeśli wiedzą, że dziecko często zmienia zdanie lub mają ograniczone miejsce w bagażniku, jest to idealne rozwiązanie. Zamiast dwóch większych zabawek bierze się jedną.

Wyświetlanie 1–12 z 29 wyników

Pokaż

Filtruj

    Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać

    Koszyk