Pływanie

dapoxetine medicina online €74.06

Pływanie jest niezwykle korzystną dla całego organizmu aktywnością. Bardzo rzadko jest powodem jakichkolwiek kontuzji, wpływa pozytywnie na rozwój motoryczny oraz wzmacnia płuca, serce i układ nerwowy. Zabawa podejmowana w wodzie pomaga także w rozwoju innych umiejętności dziecka, na przykład tych związanych z kreatywnością. Pływanie jest czymś, do czego warto zachęcać dziecko, a w tym pomagają różne akcesoria.

W jakim wieku rozpocząć pływanie?

Tak naprawdę pływanie jest umiejętnością wrodzoną. W końcu każdy z nas spędził dziewięć miesięcy w podwodnym świecie, jakim jest brzuch matki. Umiejętność ta niestety zanika z czasem, dlatego warto na basen zabierać nawet niemowlę. Warto sprawdzić, czy w naszych okolicach nie są organizowane zajęcia pływania dla najmniejszych. Na szczęście pływanie nie jest trudne i można nauczyć się go dosyć szybko z powrotem. Z początku są to tylko zwykłe zabawy w wodzie, jednak od czwartego roku życia dziecko jest w stanie rozpocząć już prawdziwą naukę pływania.

Jak urozmaicić dziecku aktywność w wodzie?

Gdy znajdujemy się na plaży, odpowiedź na to pytanie samo się nasuwa. Wystarczy dać dziecku kilka foremek, łopatkę i wiaderko, a mamy sprawę z głowy. Często spotykane są także dmuchane zabawki, które pomagają dziecku utrzymywać się na wodzie. W naszym asortymencie można napotkać kilka rodzajów płetw SwimFin do nauki pływania. Są one świetną alternatywą dla dmuchanych akcesoriów, ponieważ nie ma ryzyka przebicia materiału ani potrzeby pompowania. Płetwa jest niewielkich rozmiarów, wiec nie zabiera dużo miejsca. Pomaga w utrzymywaniu się na wodzie nawet osiemnastomiesięcznym maluszkom i, co zaskakujące, również dorosłym. Są idealne dla dzieci o wadze od 15 do 30 kg, jednak udowodniono, że większa waga może nie stanowić problemu przy korzystaniu z płetwy. Dzięki temu, że płetwa nie ogranicza ruchów, można swobodnie uczyć się każdego stylu pływania. Do wyboru są płetwy w różnych kolorach, w zależności od preferencji. Jeśli chcesz nauczyć swoje dziecko pływać, warto rozważyć zakup SwimFin.

Zestaw do łowienia morskich cudaków z pewnością ucieszy każde dziecko. Zabawa ta pozwoli mu zrozumieć siły, jakie działają w wodzie. Łowienie cudaków wspiera także koncentrację, zręczność i kreatywność. Zestaw dwóch sikawek w kształcie rekina i krokodyla sprawdzi się idealnie do zabawy w wodzie w upalne dni. Oba zestawy nadają się do zabawy nie tylko na basenie czy plaży, ale także w wannie i ogrodzie.

Plecaki wodoodporne

Plecaczki z firmy Little Life są odporne na zachlapanie, dlatego idealnie sprawdzą się podczas wycieczek nad wodę. Są bardzo pojemne, a wodoodporny materiał sprawia, że można wrzucić do niego wilgotne ręczniki i stroje kąpielowe, nie martwiąc się o nic. Plecaczki są dostosowane dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Do wyboru jest kilka designów – w kształcie zielonej lub różowej żabki, rybki Dory i Nemo. Dziecko na pewno będzie dumne z tego, że może samo nosić swoje rzeczy jak dorosły, a kolorowe motywy na plecaczku sprawią, że nie będzie chciało się z nim rozstać.

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Pokaż

Filtruj

    Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać

    Koszyk