Zabawki

citrato di sildenafil dapoxetina 100 mg 60 mg €94.47

Zabawki

Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach nie powinno być problemu z wyborem zabawki. Tymczasem na rynku jest tak wiele propozycji, że pojawia się kłopot i to bez względu na to, w jakim wieku jest dziecko. W naszej ofercie znajdują się zabawki z różnych kategorii, co powinno wybór ułatwić. Jednak zanim dokona się zakupu, trzeba zastanowić się, dlaczego kupujemy zabawkę. Istotne jest też to, jakie ma spełniać funkcje i ile miesięcy lub lat ma dziecko.

Zabawki, które rozwijają

O dobrej zabawce dla dzieci można mówić wtedy, kiedy pobudza dziecko do aktywności. Wiele głośno reklamowanych interaktywnych zabawek narzuca pewien styl zabawy, nie uczy kreatywności, nie pobudza wyobraźni. Mają kilka przycisków i niewiele więcej można zrobić. Tworząc naszą ofertę, zadbaliśmy o to, by podczas zabawy dziecko miało dużo szersze pole do manewru. Poprzez dotyk i zabawę dziecko poznaje siebie i otaczający go świat. Właśnie dlatego można znaleźć u nas zabawki angażujące na różnych płaszczyznach. Często to najprostsze zabawki pobudzają do najbardziej kreatywnej zabawy. Doskonale tutaj sprawdzają się zabawki drewniane, których również u nas nie brakuje.

Jak dobrać zabawkę do wieku?

Zainteresowania dzieci są bardzo dynamiczne. Dzieci bardzo szybko rosną i się rozwijają. Co innego będzie ciekawiło niemowlaka, a co innego dziecko przedszkolne. W przypadku kilkumiesięcznych dzieci istotne są wyraziste kolory, brak elementów, które mogą zranić i które dziecko może połknąć. Ponadto atrakcyjne będą pluszaczki, gryzaki, a później pchacze, czy chodziki. Kiedy dziecko rośnie i jego rączki są sprawniejsze, warto zainwestować w zabawki edukacyjne jak klocki, układanki, gry czy zestawy artystyczne.

Rozwój poznawczy od pierwszych dni życia

Już od samego początku warto inwestować w rozwój dziecka. Jest wiele zabawek, które wspierają sensorykę, motorykę, koordynację ruchową. Zabawek z tej kategorii również u nas nie brakuje. Już niemowlakom można podsunąć pluszaki sensoryczne, zawierają one dodatkowe plastikowe elementy, metki, mają szeleszczące kawałki materiałów, które wpływają na stymulację dotyku i słuchu. Nasze konie bujane są również w wersjach dla młodszych dzieci, dzięki czemu mogą uczyć się bujać samodzielnie, ćwiczyć mięśnie i koordynację ruchową. Za to pchacze to cały przekrój zabawek, które mają dodatkowe klocki do dopasowywania i inne części uatrakcyjniające zabawę, a które ćwiczą motorykę i koncentrację. Jest też mnóstwo takich produktów jak sensoryczne pojazdy, czy kręgle, po które sięgną nie tylko maluszki, ale również nieco starsze dzieci.

Bezpieczeństwo dzieci

Im młodsze dziecko ma dostać zabawkę, tym większą wagę ma bezpieczeństwo. W przypadku maluszków istotny jest nie tylko brak części, którymi dziecko może się zadławić. Do produkcji nie może być użytych żadnych szkodliwych materiałów i barwników. Ważne jest dokładne wykończenie, by zabawka nie stanowiła żadnego zagrożenia. Nie bez znaczenia są certyfikaty potwierdzające jakość i atesty. W naszej ofercie są zabawki tylko sprawdzonych producentów, co do których mamy pełne zaufanie.

Wyświetlanie 1–12 z 1622 wyników

Pokaż

Filtruj

    Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać

    Koszyk