Figurki

priligy eli lilly €9.85

Ludzie gromadzili różne przedmioty, także figurki, niemal od zawsze. Pierwsze kolekcje powstawały już w czasach starożytnych. Współczesnymi, najbardziej monumentalnymi przykładami kolekcjonerstwa są muzea czy galerie sztuki. Skłonność do zbierania różnych przedmiotów widać jednak nawet u dzieci, i to od najmłodszych lat. Ostatnio bardzo popularnymi przedmiotami do zbierania są figurki kolekcjonerskie. W dorosłym życiu taka pasja może dalej rozwijać się jako hobby.

Najpopularniejsze formy kolekcjonerstwa to numizmatyka (monety i medale), filatelistyka (znaczki pocztowe) oraz bibliofilstwo (książki). Co ciekawe, przedmioty w ramach kolekcji są więcej warte, ponieważ ocenia się wtedy ich tak zwaną wartość kolekcjonerską. Niektóre elementy są trudniejsze do zdobycia niż inne i odnalezienie ich sprawia dużo satysfakcji.

Po co dzieci kolekcjonują?

Dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym bardzo lubią kolekcjonować różne rzeczy. Najczęściej cała grupa rówieśnicza w pewnym momencie zaczyna zbierać przedmioty z tej samej serii. Dzięki temu nawiązują relacje, a także mają okazję nauczyć się negocjować przy wymienianiu się między sobą elementami kolekcji. To również dobra próba asertywności. Zbieranie kolekcji uczy także cierpliwości, wytrwałości, porządku i systematyczności. Nie zawsze chodzi jednak o wypełnienie kolekcji do końca, ale o wspólną zabawę.

Laleczki LOL Surprise

W naszym asortymencie znajdują się laleczkikolekcjonerskie LOL Surprise z różnych serii: Bling, Hairgoals oraz Fuzzy Pets. Te drugie mają włosy nadające się do czesania i układania. Wybierając kulę-niespodziankę nigdy nie wiadomo, jaką konkretnie zawartość się otrzyma. W środku kuli znajduje się siedem warstw, pod każdą z nich jest inny rodzaj przedmiotu. Mogą to być naklejki, ubranka dla lalki albo akcesoria do ubioru. Dopiero pod ostatnią warstwą ukrywa się jedna z dwunastu laleczek dostępnych w ramach serii. To jednak jeszcze nie koniec! Każda laleczka ma jakaś specjalna zdolność, którą odkrywa się po zastosowaniu instrukcji zawsze związanych z użyciem wody. Laleczka może na przykład zacząć płakać, zrobić siusiu lub zmienić kolor. Niektóre laleczki mają aż dwie ukryte zdolności.

Oczywiście niektóre figurki kolekcjonerskie są zdecydowanie trudniejsze do zdobycia, ponieważ występują rzadziej niż inne. To czyni je bardziej wartościowymi. Dodaje to całej zabawie interesującego aspektu. Co więcej, oprócz rożnych laleczek można u nas znaleźć serię zwierzątek LOL Surprise Fuzzy Pets, która działa na tych samych zasadach, ale zamiast laleczki niespodzianką jest zwierzątko pokryte futerkiem.

Figurki Superzings

To propozycja kolekcji dla chłopców. Figurki kolekcjonerskie Superzings dzielą się na superbohaterów i superprzłoczyńców. Postaci należą do miasta Kaboom City. W naszym sklepie można znaleźć drugą serię Superzings a wkrótce również trzecią, do której dołączyła bardzo rzadka figurka Profesora K. Łącznie do zebrania jest ponad 80 figurek. Można zbierać je pojedynczo, jak również w pakietach po dwie, a nawet po dziesięć sztuk. Do niektórych zestawów dołączane są inne figurki takie jak kryjówki i pułapki. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się dodatkowa kolekcja superpojazdów.

Wyświetlanie 1–12 z 27 wyników

Pokaż

Filtruj

    Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać

    Koszyk