Instrumenty muzyczne

dapoxetine 60 mg prezzo in linea €39.04

Instrumenty muzyczne — uwielbiane przez dzieci, ale niekoniecznie przez rodziców;)

Z doświadczenia każdy rodzic wie, że nic tak nie cieszy naszych pociech, jak wytwarzanie jak największej ilości hałasu. Może to bywać irytujące, jednak psychologowie są zgodni, że badanie dźwięków to jedno z najważniejszych doznań stymulujących rozwój maluszka. Zamiast starać się pozbyć hałasu, postarajmy się więc go trochę zmodyfikować, aby był bardziej znośny. Instrumenty muzyczne będą w tym zdecydowanie pomocne, a nasze dziecko — szczęśliwe jak nigdy.

Dla kogo są instrumenty muzyczne?

Tak naprawdę instrumenty muzyczne są idealne dla dziecka w każdym wieku. Te, które można znaleźć u nas, sprawdzą się dla maluszków od 6 miesiąca życia. W większości stworzone zostały z drewna, co jest zdecydowanie lepsze dla zdrowia naszych pociech, jak i środowiska. Najmłodsze dzieci wszystko biorą do buzi ze względu na poznawanie świata smaków. Swoją rolę odgrywa tu także ząbkowanie. Uwalnianie się szkodliwych substancji z plastikowych zabawek może doprowadzić do zaburzeń hormonalnych. Dlatego dbamy o to, aby nasze zabawki były wolne od ftalanów i BPA (Bisfenolu A).

Co jest fantastyczne, z wiekiem dzieci nie tracą zainteresowania instrumentami, tak jak to bywa na przykład z grzechotkami. Dlatego nasze instrumenty muzyczne mogą posłużyć dzieciom od wielu niemowlęcego nawet do czasu szkolnego (około 8 lat).

Jakie rodzaje instrumentów oferujemy?

W naszym asortymencie znajduje się wiele gotowych zestawów zawierających kilka różnych instrumentów. Za jednym zamachem można podarować dziecku wielkie możliwości. Dzięki łączeniu różnych dźwięków nasza pociecha może zacząć tworzyć proste kompozycje. To także świetny pretekst do zainicjowania wspólnej zabawy – czy to z dorosłymi, czy z rówieśnikami. W zestawach możemy znaleźć tak różnorodne, ale proste w nauce instrumenty jak: tamburyny, kastaniety, ksylofony, gwizdki, harmonijki, flety, marakasy, trójkąty i talerze, a nawet pluszowy akordeon!

Osobno oferowane są większe instrumenty muzyczne, które jednocześnie pozwalają na większe wariacje dźwiękowe. To prawdziwe instrumenty w zmniejszonej formie, dostosowanej do potrzeb małych dzieci. Poza cymbałkami, które zafascynują dzieci już od pierwszego roku życia, reszta instrumentów najlepiej nada się dla pociech w wieku od 3 lat. Mowa tutaj o takich rewelacyjnych zabawkach jak drewniane pianino elektroniczne, gitara elektryczna i klasyczna, ukulele, akordeon czy perkusja. Dla amatorów śpiewania mamy natomiast do zaoferowania mikrofon z nagrywarką i wgranymi melodiami piosenek. Idealny do nauki śpiewu poprzez zabawę.

Jak instrumenty muzyczne wpływają na rozwój?

Gra na instrumentach kształtuje nie tylko słuch i poczucie rytmu, ale także zdolności manualne dzieci. Uczy ich także tego, co niezwykle potrzebne na dalszych etapach życia: cierpliwości i wytrwałości. Co za tym idzie, nauka gry na instrumencie wpływa na lepsze zapamiętywanie. Nie trzeba wspominać, że rozbudza też wrodzoną kreatywność. Natomiast zabawki-instrumenty przeznaczone dla najmłodszych wpływają intensywnie na ich rozwój sensoryczny.

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

Pokaż

Filtruj

    Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać

    Koszyk