Kolejki i akcesoria

quando sarà disponibile la dapoxetina €39.07

Kolejka drewniana to jedna z zabawek, o której marzył w dzieciństwie każdy chłopiec. Pomimo upływu czasu, fascynacja tą zabawką się nie zmieniła. Mało tego wiele zestawów kolejek jest barwnych i z dodatkowymi elementami, co sprawia, że są jeszcze bardziej pożądane. Nie jest to jedyny powód, dla którego warto zamówić zabawki z tej kategorii!

Kolejka – zabawka dla całej rodziny

Są takie zabawki, po które sięgną małe dzieci, nieco starsze i… bardzo dorosłe dzieci. Takimi zabawkami są m.in. kolejki. Kiedy rodzice oglądają tory, czy ulice dla dziecka, często to tatusiowie mają bardziej błyszczące oczy niż później dziecko. Oznacza to, że kolejka drewniana to zabawka międzypokoleniowa, a frajdę z zabawy może mieć cała rodzina. Wspólnie z dzieckiem można rozłożyć tory na podłodze i stworzyć miasto. Elementy wielu kolejek można łączyć w różne konfiguracje, więc za każdym razem całość może wyglądać inaczej. Dziecko będzie czerpało radość z tego, że rodzice bawią się z nim jego zabawkami, a wspólne spędzanie czasu zacieśnia więzi i stymuluje rozwój. Tymczasem rodzice mogą przenieść się do czasów dzieciństwa i pobawić się wymarzoną wtedy zabawką.

Kolejki drewniane są trwałe

Po zabawki drewniane sięgają wszyscy, dla których ważna jest ekologia i unikają wszelkich sztuczności. Nie jest tajemnicą, że drewno jest dużo wytrzymalsze niż powszechny obecnie plastik. Stawiając na drewniane zabawki, rodzic ma pewność, że będzie to coś bezpiecznego, co jest solidnie wykonane. Kolejka drewniana pomimo upływu czasu prezentuje się dobrze, w zasadzie jest niezniszczalna. Niewykluczone, że kupując drewniane tory, kupuje się też coś, czym będzie się bawiło kolejne pokolenie. Producenci zabawek, od których zamawiamy kolejki, stosują się do rygorystycznych norm i spełniają wszystkie standardy. Dlatego też zamawiając je u nas, można mieć pewność nie tylko tego, że zabawki są z dobrego gatunku drewna, ale wszystkie dodatki, jak farby nie będą szkodziły dziecku.

Kolejka inwestycją w rozwój kreatywności

Chociaż kolejka drewniana ma być przede wszystkim wyśmienitą międzypokoleniową zabawką, wpływa też znacząco na rozwój dziecka. Poprzez możliwość tworzenia różnych wariantów torów, rozwija swoją wyobraźnię i kreatywność. Za każdym razem w innym miejscy może być most, w innym zakręt. Dzieci uwielbiają samodzielnie tworzyć przestrzeń do zabawy, taką, jaką sobie wymyślą. Poza tym sama czynność związana z dotykiem i łączeniem części kolejki, działa stymulująco na zmysł dotyku. Pozwala też ćwiczyć zręczność, co może przełożyć się m.in. na pisanie.

Rozbuduj swoją kolejkę!

W naszej ofercie są różne komplety kolejek. Jedne z nich są bardzo proste, nie ma dużo torów ani pojazdów. Jest też szereg zestawów, gdzie tych elementów jest wiele i pozwalają budować całe miejskie metropolie. Z czasem dziecko może czuć pewien niedosyt, chciałoby dobudować coś jeszcze. Z tego względu, zamiast kupować zabawki z innej kategorii, warto pomyśleć o rozbudowie kolejki. Przygotowaliśmy mnóstwo produktów, które mogą się do tego przydać. Dodatkowa parowozownia, mosty, tory, pociągi i wagony, będą stanowić doskonałe urozmaicenie zabawy.

    Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać

    Koszyk