Salon piękności

achat dapoxгввtine priligyr'в ® €69.63

Salon piękności – marzenie każdej dziewczynki

Każda mała dziewczynka uważa, że jej mama jest najpiękniejszą kobietą na świecie i sama chciałaby taka być. Z tego powodu zabawa w salon piękności jest bardzo popularna wśród dziewczynek. Dzieci podpatrują swoich rodziców i nieświadomie naśladują ich zachowania. Jest to naturalny proces uczenia się u małego dziecka. Mama z pewnością używa kremów, odżywek i innych niezwykle ciekawych mazideł. Zapach i tekstura kosmetyków niezwykle interesuje najmniejsze dzieci. Mało rzeczy jest ciekawszych niż wysmarowanie się od stóp do głów balsamem mamy (i przy okazji jakiegoś mebla).

Aby zapobiec takim wypadkom w przyszłości, warto podarować dziewczynce jej osobisty zestaw do zabawy w salon piękności. Będzie mogła poczuć się jak prawdziwa mała kobietka. Może uchroni to kosmetyczkę mamy przed dalszą eksploracją za pomocą małych rączek.

Dla jakiego przedziału wiekowego można bawić się w salon piękności?

Akcesoria, które można znaleźć w naszych zestawach, są wykonane z drewna i pomalowane bezpiecznymi dla skóry dziecka farbami. Można więc podarować je dziecku w każdym wieku. Jednak aby w pełni mogło ono zrozumieć przeznaczenie zabawek, najlepiej odczekać aż skończy trzeci rok życia. Ponieważ zestawy z drewnianymi akcesoriami mocno bazują na wyobraźni, po siódmych-ósmych urodzinach można już rozważać zestawy z pierwszymi prawdziwymi mazidłami. Oczywiście najlepiej wybierać te oparte na naturalnych recepturach. Nade wszystko powinno wystrzegać się wszelkich substancji chemicznych w produktach dla dzieci. Dziewczynka w wieku szkolnym będzie już na tyle mądra, aby potrafić sobie zrobić jakiś makijaż dla zabawy. Szczególnie jeśli już wcześniej ćwiczyła swoje zdolności manualne i kreatywność zabawą w salon piękności. Raczej nie przyjdzie jej do głowy, aby wysmarować się całą cieniami pod oczy, tak jak robią to maluszki.

Zabawa nie tylko w pojedynkę

Zabawa w salon piękności to tez świetny pretekst do wspólnego spędzania czasu. Dziewczynka z pewnością chętnie „pomaluje” nie tylko swoją buźkę, ale również twarz swojej mamy. Możliwe nawet, że to drugie przyniesie jeszcze więcej radości i śmiechu, niż w przypadku indywidualnej zabawy. Dzięki wspólnemu korzystaniu z akcesoriów dziecko uczy się współpracy i dzielenia z innymi. Metamorfozą mogą także zostać objęte lalki i misie.

Zawartość kosmetyczki

Nasze zestawy do zabawy w salon piękności występują w różnych wersjach. Można wybrać na przykład taką kosmetyczkę, jaka najbardziej odpowiada małej księżniczce estetycznie. Oczywiście różnią się one między sobą zawartością, ale jest kilka przedmiotów, które najczęściej się pojawia. Są to grzebień, prawdziwe lusterko, wysuwana szminka i lakiery do paznokci z wyciąganymi pędzelkami. Często znaleźć w kosmetyczce można także palety z „cieniami” i buteleczki „perfum”.

W naszym asortymencie znajduje się również zestaw specjalnie dedykowany miłośniczkom fryzjerstwa. W zestawie można znaleźć realistycznie wyglądające akcesoria fryzjerskie takie jak szczotka, grzebień, suszarka do włosów oraz w pełni bezpieczne nożyczki. Dołączone zostały także prawdziwe gumki i spinki do włosów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Pokaż

Filtruj

    Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać

    Koszyk