Zabawki dla chłopców

duloxetina vs dapoxetina €43.51

Zabawki dla chłopców, które są w naszym sklepie, bawią i rozwijają. Dzieciństwo jest czasem beztroskiej zabawy, ale także nauki wielu umiejętności, dlatego wszystko, czym bawi się dziecko, trzeba dobrać rozważnie. Włączając zabawki do oferty, zadbaliśmy, aby było coś ciekawego dla każdego dziecka, niezależnie od wieku i zainteresowań. Jesteśmy przekonani, że z zabawy wielką radość będą mieć nie tylko dzieci, ale też ich rodzice, którzy na chwilę mogą wrócić do dzieciństwa.

Pojazdy – podstawowe zabawki dla chłopców

To, co kojarzy się z chłopięcymi zabawkami, to przede wszystkim różnego typu pojazdy. Nie mogło więc ich u nas zabraknąć! Są wśród nich pluszaczki, które można dać rocznym dzieciom, jest szereg zabawek sensorycznych z kauczuku. Jest też ogrom propozycji dla przedszkolaków, które bawią się, odgrywając rolę. Zabawki dla chłopców z tej kategorii są m.in. z drewna i plastiku. W tej samej kategorii zamieściliśmy nie tylko autka, którymi można jeździć po dywanie. Są też puzzle z pojazdami, jeździki i zabawkowe klucze, które wyglądają niczym prawdziwe kluczyki do auta. Wyodrębniliśmy jeszcze jedną kategorię pojazdów, o których marzył każdy tata – drewniane kolejki. Nasze zestawy są tak przemyślane, że można je ze sobą łączyć i doposażać, a to znaczy, że dziecko może stworzyć całe miasto!

Zabawki dla majsterkowiczów

Ponieważ wielu chłopców lubi majsterkowanie, wśród naszych zabawek są narzędzia i warsztaty. W zależności od kompletu może być mniej lub więcej narzędzi. Jedne z nich stanowią zestaw mobilny, inne to duże warsztaty. Po te zabawki dla chłopców sięgną i młodsze i starsze dzieci. Przygotowaliśmy też coś dla młodych majsterkowiczów ze szkoły podstawowej. Być może to właśnie te zabawki sprawią, że dziecko zacznie odkrywać w sobie pasję do techniki?

Gry dla całej rodziny

Coś, po co sięgają dosłownie wszystkie dzieci, to gry i klocki. Jedna i druga grupa zabawek wiąże się z nabywaniem wielu umiejętności. Dzieci uczą się logicznego myślenia, kreatywności, cierpliwości. Wielu pedagogów podkreśla, że gry i klocki to jedne z najlepszych zabawek. W naszym sklepie mamy gry, które pod względem trudności są dostosowane do różnych przedziałów wiekowych. Poza tym są też zabawki dla chłopców, jak gra w piłkę, gdzie plansza jest magnetyczna, a grać można w podróży. Wiele naszych gier zachęca do konstruktywnego myślenia, a część to coś, co rodzice znają z własnego dzieciństwa. Tutaj sztandarowym produktem jest gra w chińczyka.

Klocki

Tak samo duży wybór reprezentują klocki. Są wśród nich klocki drewniane i plastikowe. Niektóre nie przypominają tradycyjnych klocków. Wiele z nich to klocki konstrukcyjne, z których można budować niezwykłe budowle. Starsze dzieci potrafią z ich udziałem stworzyć coś, co będzie miało ruchowe elementy. To fantastyczna propozycja, kiedy zabawki dla chłopców wybiera się m.in. pod kątem rozwijania wyobraźni. Ze względu na różne faktury i sposoby łączenia, nasze klocki można potraktować w kategorii zabawek sensorycznych. Klocki są przykładem zabawek, które się nie znudzą, a za każdym razem można wymyślić coś innego.

Wyświetlanie 1–12 z 585 wyników

Pokaż

Filtruj

    Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać

    Koszyk