Mały majsterkowicz

il costo di dapoxetine priligy in Pakistan €25.63

Mały majsterkowicz – niezwykle ważna rola

Maluchy uwielbiają naśladować dorosłych, to jeden z powodów, dla których można u nas kupić narzędzia drewniane dla dzieci. Każdy chłopiec będzie zachwycony, mogąc majsterkować z tatą. Poczuje się dojrzały i ważny jako mały majsterkowicz. Niemal każdy kilkulatek wkracza w etap, kiedy chciałby coś skonstruować, coś poskręcać. Jeśli zbliżają się urodziny, Dzień Dziecka, czy Święta, zabawki tego typu doskonale sprawdzą się w charakterze prezentów. Własny śrubokręt lub wiertarka to jest dopiero coś!

Dlaczego warto wybrać zabawki drewniane?

Drewniane zestawy, które włączyliśmy w ofertę, są z dobrego gatunku drewna i sprowadzamy je od cenionych producentów. Każda zabawka jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Drewno jest jednym z najtrwalszych materiałów, dlatego kupując narzędzia dla dzieci, które są z drewna, inwestuje się w coś, czym maluch będzie się bawił przez długi czas. Nie zniszczą się pomimo intensywnej zabawy. Są solidne, trwałe i ponadczasowe. Z radością sięgną po nie kolejne dzieci za kilka lub kilkanaście lat. Warto też podkreślić, że narzędzia z drewna pod względem wizualnym często bardziej niż plastikowe przypominają te prawdziwe. To z kolei ma duże znaczenie dla dziecka.

Narzędzia dla dzieci w różnym wieku

Tak skonstruowaliśmy naszą ofertę, żeby obejmowała narzędzia dla dzieci młodszych i starszych. W części z nich jest niewiele elementów, a bawić się mogą nawet 3-letnie dzieci. Dalej są bardziej profesjonalne zestawy, gdzie młotek, wiertarka, czy śrubokręt znajdują się w walizce. To dobra propozycja, kiedy ktoś szuka zabawki mobilnej, którą mały majsterkowicz może zabrać w różne miejsca. Jest też kilka dużych warsztatów, będących spełnieniem marzeń małych majsterkowiczów. Dla chłopców, którzy marzą o karierze konstruktora, są zestawy deseczek, drewnianych śrubek i śrubokrętów. Pozwalają wzbić się na wyżyny wyobraźni i wymyślać niesamowite konstrukcje. Po te zabawki sięgną także dzieci w wieku szkolnym. Oprócz tego mamy też ciężarówkę w częściach, którą podczas zabawy dziecko może rozkręcać i skręcać dowolną ilość razy. Może się poczuć niczym prawdziwy mechanik samochodowy.

Przybijanki korkowe

Wśród naszych produktów są przybijanki korkowe. Za pomocą młoteczka i pinesek dziecko ma przyczepiać poszczególne elementy obrazka do korka. Na pewno jest to coś, czego nie podsunie się maluszkom, ale przedszkolaki potrafią sobie już z tym poradzić. W zależności od zainteresowań dziecka można kupić przybijankę z pojazdami, rakietami, czy ze zwierzętami. Każda z nich jest kolorowa i zachęca do zabawy.

Rozwój dziecka przez zabawę

W rozwoju dziecka ważne jest odgrywanie ról. Narzędzia dla dzieci pozwolą wcielić się w rolę mechanika, konstruktora, wynalazcy i małego majsterkowicza. Pomagają również rozwijać wyobraźnię i kreatywność. Poprzez skręcanie i łączenie poszczególnych elementów, dziecko kształtuje swoje zdolności manualne. Podobnie dzieje się to w przypadku przybijanek. Istotna jest koordynacja oko-ręka, umiejętność utrzymania i przybicia pineski. Warto podkreślić, że zarówno zabawa narzędziami, jak i przybijanie to też wpływ na integrację sensoryczną

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Pokaż

Filtruj

    Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać

    Koszyk