Mały strażak

viagra con dapoxetine Italia €53.19

Mały strażak to coś, co dzieci uwielbiają. Chłopcy potrafią mieć wielkie marzenia. Chcą ratować świat, a przynajmniej strzec własnego miasta. Dlatego bywa, że pragną wcielić się w postać policjanta czy strażaka. Zabawa w odgrywanie ról przez dzieci jest bardzo ważna dla ich rozwoju. Dzięki temu uczą się rozumieć zasady, jakie funkcjonują światem i dobrze się przy tym bawić. Wtedy nowe sytuacje wydają się mniej straszne. Zabawki tematyczne im w tym pomogą.

Mały strażak i remizy strażackie

Stroju strażaka i węża strażackiego u nas co prawda nie ma, ale są inne sposoby na zostanie bohaterem. W naszym asortymencie można znaleźć kilka rodzajów remiz strażackich, które różnią się wykonaniem i wielkością. Wszystkie stworzone zostały z troską o zdrowie dziecka, dlatego są zrobione z drewna i pomalowane farbami bez toksycznych związków.

Zestawy do zabawy w straż pożarna pobudzają wyobraźnię dziecka do wymyślania nowych scenariuszy. To świetne zabawki również do wspólnej zabawy z rówieśnikami. Remizy strażackie świetnie nadają się dla chłopców w wieku od trzech do ośmiu lat. Z pewnością każdy mały strażak będzie zachwycony własną remizą. Warto wybrać taką z helikopterem dla jeszcze większej radości z zabawy!

Posiadamy również zestaw przenośny, który umili każdą podróż. Realizacja tej remizy poskutkowała formą otwieranego domku, do którego można spakować poszczególne elementy. W skład zestawu wchodzą dwie figurki strażaków, wóz strażacki, hydrant, pachołek do zatrzymywania ruchu oraz pożar we własnej osobie. Domek zamyka się, a przetransportować go można z łatwością dzięki uchwytowi znajdującemu się na dachu.

Wozy strażackie

Oprócz tego fantastyczną zabawką, która nie pójdzie szybko w kąt, jest wóz strażacki w formie wyścigówki do samodzielnego jeżdżenia. Jeździk wyścigowy ma idealne rozmiary do tego, aby małe dziecko mogło się w nim zmieścić. Wykonany został z metalu, wiec jest solidniejszy niż popularne plastikowe wersje. Charakteryzuje się także dużą stabilnością. Dzięki temu staje się niemal niezawodny. W końcu czym byłby mały strażak bez swojego wozu?

Jeździk jest wyposażony w „ekologiczny napęd”, jakim są dziecięce nogi. Dzięki niemu szybko przedostaje się na miejsce zdarzenia, a mały strażak może zareagować na niebezpieczeństwo w mgnieniu oka. Jak prawdziwy wóz strażacki nasz jeździk posiada rozkładana drabinę i wąż do gaszenia pożarów. Kolejną cechą wartą odnotowania są specjalne, wytrzymałe ogumienia kół pozwalające na korzystanie z jeździka na asfaltowej powierzchni.

Dla mniej wymagających strażaków polecamy miniaturowe wozy strażackie do klasycznej zabawy. Jeden z nich zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ można go samemu zmontować. Zabawka ta łączy w sobie aspiracje do bycia strażakiem ze zdolnością do majsterkowania. Dzięki temu fantastycznemu zestawowi każdy mały strażak może uczyć się umiejętności manualnych i rozwijać swoją wyobraźnię oraz kreatywność. Bardzo oryginalnym pomysłem jest również pociąg strażacki składający się z lokomotywy i trzech wagonów. Elementy łączą się ze sobą za pomocą magnesów.

    Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać

    Koszyk