Pojazdy i akcesoria

priligy licenza uk €115.02

Pojazdy i akcesoria to zabawki, po które chętnie sięga większość dzieci. Za sprawą kręcących się kółek w samochodzikach już nawet roczne dzieci zwracają na nie uwagę. Są uniwersalne i bawią się nimi nie tylko chłopcy. Ponieważ rodzice tak często kupują różnego typu autka, producenci zabawek wypuszczają na rynek coraz więcej pojazdów z dodatkowymi funkcjami. Jednak w rzeczywistości na wyobraźnię i rozwój dziecka najefektywniej wpływają zabawki najprostsze w konstrukcji. M.in. tym kierowaliśmy się, komponując naszą ofertę.

Z czego wykonane są samochodziki?

Wśród naszych produktów w dużej mierze są samochodziki drewniane. Ze względu na to, że jest to materiał wytrzymały, zabawki nie ulegną szkodzeniu, kiedy dziecko będzie nimi jeździło i pojazdy będą się zderzały. Nie zawierają też żadnych szkodliwych dla zdrowia związków. Część z nich jest prosta w konstrukcji, bez ostrych elementów. Dlatego też młodsze dzieci również mogą po nie sięgnąć. Wszystkie są w ciekawych i przyjemnych kolorach. Nie brakuje też pojazdów sensorycznych dla maluszków, które są z naturalnego kauczuku. Dzięki temu są miękkie i przyjemne w dotyku. Nie brakuje też autek pluszowych i plastikowych wykonanych z materiałów wolnych od ftalanów i bisfenolu.

Odgrywanie ról

Starsze dzieci bawią się w odgrywanie ról. Dla nich atrakcyjną propozycją są różnego typu akcesoria. Kilkulatek będzie zachwycony, kiedy oprócz tego, że dostanie samochodziki, będą takie dodatki, jak remiza straży pożarnej, stacja benzynowa albo garaż. Mając zabawki tego typu, dziecko może dać ponieść się wyobraźni, a przebieg zabawy może wyglądać inaczej za każdym razem. Poprzez scenki sytuacyjne dziecko uczy się norm i zasad społecznych, dlatego trzeba dać na tej płaszczyźnie jak najwięcej możliwości.

A może jeździk?

Samochodziki mogą być kupione z myślą o zabawie na dywanie. Dla małego chłopca atrakcyjny może być też jeździk, który przypomina pojazd. Dzięki temu maluch może przemierzać świat w pojeździe straży pożarnej lub w wyścigówce. Nie tylko zaangażuje się w zabawę i zacznie tworzyć własne historie, ale też zmotywuje się do większej aktywności fizycznej. Dzieci potrzebują dużo ruchu, a dzięki temu, że mają do dyspozycji taki pojazd, będą bawiły się częściej. Poza tym w przyszłości chętniej usiądą na rowerek.

Samodzielne skręcanie

Wśród chłopców jest wielu przyszłych mechaników i inżynierów. Właśnie dla nich wprowadziliśmy samochodziki, które mogą sami skręcić. Do zestawów dołączono niezbędne narzędzia. W ten sposób można zmienić kolor, czy linię autka albo rozkładać na części i ponownie skręcać. Warto zauważyć, że taka forma zabawy pomoże kształtować nie tylko wyobraźnię, ale także zdolności manualne i zręczność.

Puzzle z autkami

Pojazdy występują nie tylko w postaci tradycyjnych zabawek na kółkach. Samochodziki mogą się pojawić na puzzlach. Są u nas drewniane zestawy, gdzie maluchy muszą dopasować pojazd do kształtu na tabliczce. Puzzle wszechstronnie rozwijają i nie inaczej jest w tym przypadku. W przyjemny sposób dziecko ćwiczy m.in. cierpliwość, spostrzegawczość, czy wytrwałość. Puzzle, jakie proponujemy, są poręczne i przygotowane z myślą o młodszych dzieciach.

Wyświetlanie 1–12 z 111 wyników

Pokaż

Filtruj

    Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać

    Koszyk