Mała dama

prezzo di priligy in Turchia €13.06

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych, dlatego nasze zabawki dla dziewczynek uwzględniają również zestawy dla małej damy. Dziewczynki każdego dnia obserwują swoją mamę i inne kobiety, po czym starają się do nich upodobnić. Dzieci bawią się w naśladownictwo już w wieku dwóch, czy trzech lat. Większość kilkuletnich dziewczynek marzy o tym, by poszperać w kosmetyczce, zrobić sobie makijaż i pomalować paznokcie. Chcą poczuć się dorosłe. Właśnie dlatego powstały takie zabawki dla dziewczynek jak kosmetyczka z akcesoriami, mała toaletka, czy zestaw fryzjerski. Dzięki nim każda mała dama poczuje się niczym księżniczka.

Korzyści dla mamy i córki

Każda dziewczynka będzie zachwycona, kiedy dostanie na własność coś „dorosłego”. Będzie mogła mieć coś, co ma jej mama, wykonywać te same czynności. Jeśli toaletka dziecka będzie stała obok toaletki mamy, obie damy jeszcze więcej czasu będą mogły spędzać razem i czerpać z tego dużo przyjemności. Będzie to dobry moment na rozmowy i dodatkową zabawę, a to zacieśnia więzi. Zabawki dla dziewczynek tego typu mają jeszcze inną niewątpliwą zaletę – z kosmetyczki mamy nie będą znikały kosmetyki i pojawiały się w dziecięcym pokoju. Nie będzie też szkód związanych z dziecięcą wersją makijażu. Doceni to każda mama, której mała dama lubi testować jej kosmetyki.

Zabawki dla dziewczynek – kreatywne i edukacyjne

Na zabawki dla dziewczynek warto spojrzeć też jako na coś, co kształtuje niektóre umiejętności. Część z nich będzie rozwijała wyobraźnię, kreatywność, a także pobudzała do bardziej twórczego myślenia. W naszej ofercie są różne zestawy koralików do robienia biżuterii. Dzięki nim każda mała dama może zaprojektować i zrobić swoją autorską bransoletkę czy korale. Stawiając na te zabawki dla dziewczynek można mieć pewność, że wzmacnia się samopoczucie dziecka. Ileż satysfakcji będzie czerpało z tego, że zrobi samo biżuterię? Nie jest to jedyna korzyść.

Obecnie wiele dzieci ma duży problem z grafomotoryką. Jest widoczny nie tylko u przedszkolaków, ale też u dzieci w wieku szkolnym. I tutaj z pomocą przychodzą właśnie takie zabawki jak nasze zestawy do tworzenia biżuterii. Podczas nawlekania koralików, dziecko ćwiczy ruchy ręki. Wbrew pozorom nie jest to wcale proste. Czynność jest bardzo precyzyjna, wymaga skupienia, koncentracji. Rośnie sprawność manualna, która znajdzie odzwierciedlenie m.in. podczas pisania w zeszycie.

Różnorodność produktów w ofercie Budki Krasnoludka

Ponieważ każdemu dziecku może się podobać coś innego, przygotowaliśmy produkty, które różnią się wyposażeniem i kolorami. Zabawki dla dziewczynek przygotowane z myślą o małych damach, mogą być w walizeczce, kosmetyczce, czy toaletce. Są one wyposażone w inne przybory kosmetyczne. Z kolei w przypadku koralików różnice tkwią m.in. w kształtach, kolorach, czy wielkościach dziurek. Koraliki mogą być zwykłe, okrągłe, ale mogą być też w formie kwiatów, motylków, czy pszczółek. Jako uzupełnienie kategorii, dodaliśmy zestawy tatuaży dla dzieci. Są dobrej jakości i nie będą wywoływać reakcji alergicznej ani podrażnień na delikatnej skórze dziecka.
W naszym sklepie znajdziesz również inne zabawki dla dziewczynek.

Wyświetlanie 1–12 z 30 wyników

Pokaż

Filtruj

    Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać

    Koszyk