Zabawa w sklep, cukiernię

priligy zoner €119.16

Zabawa w odgrywanie ról jest bardzo popularna wśród dzieci. Jednocześnie jest niezwykle ważna dla ich rozwoju i nabywania umiejętności społecznych. Odgrywanie ról może objawiać się ogólną zabawą w dom albo sprecyzowaną manifestacją jakiejś aspiracji. Chłopcy często wchodzą w rolę policjanta czy strażaka, dziewczynki natomiast bawią się na przykład w gotowanie. Zabawa w sklep, cukiernię – najlepiej z jedzeniem, przyciąga uwagę wszystkich dzieciaczków. Bo kto nie lubi mieć władzy nad jedzeniem?

Zabawa w sklep – stragany i sklepiki

Zabawa w sklep dzięki mocy wyobraźni może funkcjonować bez rzeczywistego sklepiku. Z pewnością jednak każde dziecko ucieszyłoby się z takiego prezentu. W naszym sklepie można znaleźć szeroki asortyment przeróżnych straganów i sklepików. Są takie z wyposażeniem i takie bez. Wszystkie wykonane są z dobrej jakości drewna pomalowanego farbami bezpiecznymi dla zdrowia dzieci. Poza tym różnią się między sobą przede wszystkim wielkością i kolorystyką. Bardzo ciekawym pomysłem jest propozycja firmy Viga, która stworzyła teatrzyk i sklepik w jednym. Z jednej strony znajdują się półki sklepikowe, a z drugiej – magnetyczna tablica. Okienko sklepu-teatrzyku można zasłonić materiałową kurtyną. Zestaw ten w komplecie zawiera aż dwadzieścia sztuk akcesoriów.

Akcesoria do sklepików

Jeśli zdecydujemy się na zakup straganiku bez wyposażenia albo uznamy, że cały sklepik jest niepotrzebny, można dokupić osobno wiele różnych ciekawych akcesoriów. Wiele radości przynoszą dzieciom zestawy drewnianych owoców i warzyw do krojenia. Elementy można z łatwością złączyć z powrotem dzięki magnesowi. Zabawa ta ćwiczy precyzję i zręczność. Na podobnej zasadzie działają kanapki magnetyczne.

Oprócz tego można u nas znaleźć zestaw sałatkowy oraz zestaw z tortem bądź pizzą. Zestaw sałatkowy zawiera mnóstwo elementów. Nie są to tylko warzywa, ale także narzędzia do przygotowywania sałatki, takie jak nóż czy deska. Dodatkowo otrzymuje się listę z przepisami sałatek. Zabawa w sklep nie jest nigdy do końca pełna bez wagi kuchennej. Na szczęście można ją u nas znaleźć łącznie z siedmioma różnymi obciążnikami. Dzięki wadze podczas zabawy dziecko będzie mogło uczyć się liczb i jednostek miar. Poza wyobraźnią taka zabawa w sklep będzie stymulować mózg do logicznego myślenia.

Zabawa w sklep, cukiernię czy własna lodziarnia?

Zabawa w sklep może przeobrazić się w zabawę w sprzedawanie lodów. W naszym asortymencie znajduje się jedna drewniana lodziarnia pomalowana na kolor biały. Jest ona mniejsza od standardowych straganików, ale za to bardziej poręczna, ponieważ dzięki uchwytom dziecko może samo ją przenosić z miejsca na miejsce. Na górnej półce zabawki znajdują się otwory, w których można umieszczać porcje lodów, zupełnie jak w prawdziwym życiu. W zestawie znaleźć można oczywiście gałki lodów o różnych smakach i łyżkę do ich nakładania, a także między innymi wafelki, kubeczek i różne dodatki, takie jak bita śmietana. Doskonałym uzupełnieniem takiej lodziarni lub zwykłego sklepiku będzie stand na lody wykonany z drewna z piętnastoma różnymi rodzajami lodów (na patyku i w rożku). To samo tyczy się przeuroczej, różowej patery z ciastami i babeczkami. Również wykonana została z drewna, a na jej szczycie znajduje się śliczne serduszko.

Wyświetlanie 1–12 z 42 wyników

Pokaż

Filtruj

    Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać

    Koszyk