Chodziki, jeździki, pchacze

dakota medcap €136.62

Chodziki, jeździki,pchacze? To jedne z zabawek, które najczęściej bierze się pod uwagę, kiedy dziecko uczy się chodzić. Dzięki nim może poruszać się w bezpieczny sposób i kształtować swoje nowe umiejętności. Te zabawki, które znajdują się w naszej ofercie, są bajecznie kolorowe i rozbudzające wyobraźnię. Część z nich posiada dodatkowe elementy, które uczynią zabawę jeszcze atrakcyjniejszą.

Kiedy kupić chodzik, jeździk lub pchacz?

Jednym z pierwszych pytań, jakie zadają sobie rodzice malucha, dotyczy tego, kiedy jest ten moment, kiedy przyda się jeździk pchacz? Ponieważ dzieci rozwijają się w różnym tempie i nie każde dziecko zaczyna chodzić w tym samym czasie, odpowiedź może być inna. U części dzieci odpowiednim momentem będzie ósmy miesiąc, u innych rok. W jeździk najlepiej zainwestować wtedy, kiedy dziecko potrafi się podnieść i stać. Dopóki dziecko siedzi, rodzice nie obawiają się bardzo o jego bezpieczeństwo. Jednak kiedy kończy pół roku, czy siedem miesięcy, siedzenie to za mało! Pora zwiedzać świat w innej pozycji. Zanim maluch zacznie chodzić pewnie na nóżkach, minie trochę czasu. Aby proces ten przyspieszyć, przyda się właśnie jeździk lub chodzik. Każde z rozwiązań ma swoje zalety, dlatego w naszej ofercie są różne zabawki, które spełnią wszystkie oczekiwania.

Czym różnią się jeździki i chodziki?

Wszystkie zabawki: jeździki dla dzieci, chodziki drewniane mają cechę wspólną – kółka. To właśnie one ułatwiają przemieszczanie się z miejsca na miejsce. Pierwsze kroczki stanowią ważną chwilę w życiu dziecka i jego rodziców. Dzięki naszym produktom można sprawić, że towarzyszyć temu będzie dobra zabawa. Dawniej prym wiodły chodziki, teraz częściej wybiera się jeździki i pchacze. Wynika to z tego, że w chodziku dziecko ma mniej naturalną pozycję i uczy się chodzić na palcach. Jednak ma też zalety jak to, że jest to rozwiązanie wygodniejsze dla rodziców, na blacie chodzika można ustawić jedzenie lub zabawki. Poza tym jest stelaż, dzięki któremu dziecko się nie przewróci. Z kolei pchacz wspiera naukę utrzymania równowagi. Dziecko może z niego korzystać, kiedy chce, a gdy się znudzi, wystarczy, że odejdzie do innych zabawek. Maluch ma przy tym dużą swobodę w zakresie ruchu, ale co się z tym wiąże, częściej będzie się przewracać.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Dla dziecka ważny jest przede wszystkim aspekt wizualny i wielość atrakcji, dla rodziców, by zabawka była praktyczna. Chodziki, które oferujemy, nie przypominają tradycyjnych chodzików, a prawdziwe pojazdy. Z kolei pchacze są wyposażone w dodatkowe elementy. Przykładowo zabawki drewniane mogą mieć klocki, które trzeba dopasować do otworów lub są wyposażone w części wydające dźwięki. Dzięki temu zabawka nie tylko pomaga uczyć się chodzić, ale także jako zabawka edukacyjna kształtuje inne umiejętności. Na uwagę zasługują również jeździki. Można je przyrównać do pierwszego dziecięcego rowerku. Część wręcz wygląda niczym pojazd wyścigowy z siedzeniem i kierownicą. Kolorystyka wszystkich chodzików, pchaczy i jeździków jest różnorodna, dlatego bez trudu można wybrać coś dla chłopca i dziewczynki.

    Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać

    Koszyk