Przytulanki

compresse di priligy kaгвв§ €27.49

Wybierając zabawki dla małego dziecka, nie powinno się pominąć przytulanki. Pluszowe zabawki nie są niczym nowym, dlatego czasem się o nich zapomina. Tymczasem to właśnie one są często najbliższym przyjacielem dziecka. Mało tego, mogą też wspierać rozwój dziecka, zwłaszcza jeśli kupi się przytulanki sensoryczne. To, za co kochamy przytulanki to przede wszystkim ich przyjemny materiał. Kiedy dziecko wtuli się w pluszowego towarzysza, zwiększa się jego poczucie bezpieczeństwa. Wiele dzieci nie potrafi spokojnie zasnąć bez swojej ulubionej maskotki. Są one też obecne w ciągu dnia. Pluszaki razem z dziećmi przemierzają świat, a w stresujących sytuacjach są podporą i pocieszeniem.

Przytulanki dla najmłodszych – czym się kierować przy wyborze?

Na pewno przytulanka musi być zrobiona z bezpiecznego materiału, który można prać lub myć. Nie raz dziecko jest tak przywiązane do maskotki, że chodzi z nią wszędzie, a zdarza się, że pluszak wpadnie do kąpieli. Poza tym zabawka musi być wytrzymała, jeśli ma posłużyć przez dłuższy czas. Trzeba również pamiętać, że maluchy badają świat poprzez dotyk i wkładanie wszystkiego do buzi. Dlatego też dobra przytulanka nie będzie miała żadnych ostrych krawędzi ani elementów, które mogą odpaść, a dziecko może je połknąć. Warto pomyśleć o czymś jeszcze — pluszaki nie różnią się między sobą tylko pod względem wielkości, czy koloru. Mogą mieć dodatkowe funkcje, jak dźwięk bicia serca, szum, albo posiadają dodatkowe szeleszczące wkładki, które stymulują sensorykę.

Przytulanki dla maluszków z naszej oferty

Dbając o to, by do maluszków trafiały tylko wysokiej jakości i bezpieczne zabawki, do naszej oferty wprowadziliśmy tylko takie produkty, wobec których mamy pełne zaufanie. Posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i sprowadzamy je tylko od tych producentów, którzy podczas ich produkcji stosują dobre materiały. W tej kategorii zabawek zawarliśmy najbardziej delikatne przytulanki różnego typu. Wśród nich są bardzo popularne szmateczki-przytulanki. Zabawka jest bardzo lekka, niewielka i poręczna. Jej budowa ogranicza się do kawałka miękkiego materiału i główki. Często jest to jedna z pierwszych zabawek dziecka.

Dzieci lubią delikatne szumy, co wiąże się z poczuciem bezpieczeństwa i odgłosami w brzuszku mamy. Dlatego uspokajająco działają przytulanki wydające kojące dźwięki. Wśród naszych zabawek funkcję taką spełnia szumiący i świecący wieloryb. Jeśli natomiast już od pierwszych miesięcy życia rodzice chcą wspierać rozwój zdolności poznawczych, warto zainwestować w pluszaki sensoryczne. Pojawiają się na nich różne faktury dostarczające bodźców dotykowych jak metki, czy plastikowe kółeczka. Do tego wewnątrz mogą być szeleszczące wkłady, które będą stymulowały również słuch. Są rozwiązaniem coraz popularniejszym i nadają się idealnie do zabawy w ciągu dnia. Na noc lepiej postawić na klasyczne przytulanki, które nie będą dziecka rozbudzać. Niezależnie od tego, który typ zabawek będzie wybrany, wszystkie maskotki mają przyjemne kolory, są wesołe i starannie wykonane. Część z nich można przyczepić do wózka podczas spaceru, dzięki czemu nie ma ryzyka, że ulubiony przyjaciel dziecka zgubi się gdzieś po drodze.

Wyświetlanie 1–12 z 84 wyników

Pokaż

Filtruj

    Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać

    Koszyk