Zabawki aktywizujące

scadenza del brevetto priligy €112.76

Zabawki dla maluszków, jakie obecnie dostępne na rynku są tak różnorodne, że kiedy przychodzi moment zakupu, zaczyna się mieć wątpliwości. Jednym z podstawowych aspektów, na które trzeba zwrócić uwagę, to wiek dziecka. Na różnych etapach rozwoju, są odmienne potrzeby. Aby ułatwić wybór zabawek dla niemowląt i małych dzieci, stworzyliśmy odrębną kategorię, w której znajdują się tylko takie produkty, które bez obaw można podsunąć maluchowi. Zabawki podzieliliśmy na kilka grup tematycznych, co pozwoli skoncentrować się na tym, czego potrzebuje maluch.

Zabawki dla maluszków w różnym wieku

Pierwszą grupą zabawek są bujaki i konie na biegunach. Część z nich przypomina naszych towarzyszy z dzieciństwa, inne są kolorowe i z oparcie. W sam raz dla najmłodszych dzieci. Niezależnie od wybranego modelu, zabawki te są z wysokiej klasy materiałów i będą wspierały rozwój wyobraźni, ćwiczyły mięśnie i uczyły koordynacji.

Zabawki aktywizujące dla najmłodszych

Następnie są chodziki, jeździki i pchacze, które powstały z myślą o dzieciach, które uczą się chodzić. Zabawki będą stanowiły oparcie podczas stawiania pierwszych kroczków. Ponieważ chcemy, by produkty kupione u nas były źródłem wielkiej radości dziecka i dodatkowo je aktywowały, wiele pchaczy ma dodatkowe elementy, jak klocki, które będą uatrakcyjniały zabawę. Wśród produktów dla maluszków, nie mogło zabraknąć gryzaków. Zabawki te są niezbędne w trakcie ząbkowania, ale dzięki żywym kolorom, mogą towarzyszyć harcom także poza tym okresem.

Przytulanki sensoryczne

Często wśród pierwszych zabawek dziecka, są przytulanki. Nie zabrakło ich też u nas. Są w różnych wariantach. Jedne z nich wydają dźwięki, inne przypominają szmatkę z doczepioną główką, dlatego nawet niemowlaki mogą się nimi bawić. Pamiętając o tym, że maskotki są przyjaciółmi najmłodszych, zabawki nie mają żadnych ostrych albo mogących odpaść części. Poza tym część z nich ma charakter przytulanek sensorycznych, które posiadają różne faktury, czy szeleszczą. Zabawki tego typu są bardzo intensywnie eksploatowane, więc muszą być wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów. I tylko takie są w naszej ofercie.

Hulajnogi i rowerki – kiedy maluch już chodzi…

Przychodzi czas na hulajnogi i rowerki biegowe! Aktywność fizyczna może towarzyszyć dziecku od najmłodszych lat. Warto zatem pokazać, jak czerpać przyjemność z jazdy na rowerze. Rowerek biegowy będzie przygotowywał do obsługi rowerka z pedałami. Wiele dzieci szybko zmienia zdanie, dlatego część zabawek łączy w sobie hulajnogę i rowerek. To rozwiązanie jest ekonomiczne i praktyczne. Ponadto to doskonały sposób na spożytkowanie energii dziecka.

Dla maluchów, które już chodzą, przygotowują się do przedszkola lub już do niego uczęszczają, przygotowaliśmy plecaczki. Są lekkie, małe, w sam raz na największe dziecięce skarby. Rodzic nie musi obawiać się, że poprzez plecaczek obciąża się stawy i kręgosłup dziecka. Przypominają ulubione zwierzątka, część z nich jest pluszowa i zachęca to założenia na plecy. Poza tym są wyposażone w specjalne smycze, dzięki którym dziecko się nie zgubi, a nie musi chodzić za rękę.

Wyświetlanie 1–12 z 198 wyników

Pokaż

Filtruj

    Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać

    Koszyk