Zabawki drewniane

dosis consigliato priligy €98.41

Zabawki drewniane – kreatywność i bezpieczeństwo

Poszukując idealnej i ponadczasowej zabawki dla dziecka kierujemy się różnymi kryteriami. Przeczesując stosy kolorowych zabawek wykonanych z plastiku i innych sztucznych materiałów szybko orientujemy się, że z pozoru bardzo atrakcyjna zabawka niekoniecznie jest bezpieczna, a jej wpływ na rozwój kreatywności naszego dziecka też może być dyskusyjny, bo czy mówiący miś lub mini komputer może rozwijać wyobraźnię naszej pociechy? Kolorowa, grająca zabawka wiele daje, ale niczego nie wymaga od dziecka, nie pozostawia miejsca na rozwój kreatywności, szybko staje się nudna i bezużyteczna.

O przewadze zabawek drewnianych nad plastikowymi można by pisać w nieskończoność.

  • Po pierwsze bezpieczeństwo i gwarancja wykonania z naturalnego surowca, wolnego od szkodliwych dla zdrowia substancji. Do produkcji zabawek drewnianych nie używa się toksycznych barwników, które zawarte są w tanim plastiku.
  • Po drugie – walory edukacyjne – każda drewniana zabawka uczy i rozwija różne umiejętności dziecka począwszy od motoryki małej po myślenie przyczynowo-skutkowe. Idealnie stymuluje rozwój naszej pociechy i zachęca ją do odkrywania świata. Zabawki drewniane nie są nudne mimo swojej prostoty. Dzieci chętnie po nie sięgają, gdyż drewniana zabawka pozwala na twórcze zabawy.
  • Po trzecie, każda zabawka drewniana jest trwała i ponadczasowa. Nie pęka, nie traci koloru. Jest solidna i w przeciwieństwie do zabawki wykonanej z plastiku nie jest tylko i wyłącznie zabawką chwilową, która po kilku tygodniach lub miesiącach trafia po prostu do kosza na śmieci.

Obecnie zabawki drewniane to nie tylko klocki, puzzle czy koniki na biegunach, ale prawdziwa plejada cudownych przedmiotów, które doskonale wpisują się w zainteresowania każdego dziecka.

Dla najmłodszych osesków wybierać można zabawki spośród solidnych jeździków, chodzików i pchaczy, które swoją formą i pięknymi kolorami zachęcą każde dziecko do postawienia pierwszych kroczków, a rodzicom zagwarantują, że towarzyszem zabawy i nowych aktywności jest bezpieczna zabawka.

Troszkę starsze dzieciaki na pewno docenią zabawki tematyczne, które pozwolą przenieść się w fascynujący świat twórczej zabawy. Remiza strażacka, domek dla lalek, sklep spożywczy, a może warsztat? Przepiękna kuchnia, produkty spożywcze i naczynia, a może tory przeszkód, parkingi, garaże lub kulodromy?

A może coś do wspólnej zabawy? Rodzice i dzieci z pewnością docenią nasze gry rodzinne w nowoczesnej i zaskakującej formie, które pozwolą na radosne i aktywne spędzanie wolnego czasu w leniwe i zimne jesienne wieczory. Gra chińczyk w nowej odsłonie – na pewno zaskoczy i zachęci do zabawy każdego!

Wszystko to i jeszcze więcej ciekawych, drewnianych zabawek i gadżetów możecie znaleźć w naszym niepowtarzalnym sklepie. Każda zabawka, która trafia do nas, wybierana jest ze szczególną starannością i uwagą. Nie ma miejsca na przypadkowe produkty. Każdy wybór jest przemyślany tak, abyście mogli wybierać nie tylko spośród zabawek bezpiecznych i solidnych, ale przede wszystkim dbających o optymalny rozwój waszych dzieci.

Wyświetlanie 1–12 z 315 wyników

Pokaż

Filtruj

    Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać

    Koszyk