Zabawki kreatywne i edukacyjne

dapoxetina menarini €119.57

Zabawki kreatywne i edukacyjne pełnią ważną funkcję w rozwoju dziecka. W przyjemny sposób rozbudzają jego wyobraźnię, uczą otaczającego świata. To również sposób na to, by dostarczyć ważnych na motoryki małej i dużej bodźców. W zależności od tego, w jakim wieku jest dziecko, zabawki będą inne. Jednak zawsze można znaleźć coś, co poza rozrywką dostarczy czegoś jeszcze.

Zabawki kreatywne i edukacyjne dopasowane do potrzeb dzieci i rodziców

Przeglądając naszą ofertę, można znaleźć zabawki kreatywne i edukacyjne, które zachęcą dzieci do tego, by w ciekawy sposób spędziły czas. Ze względu na to, że maluchy uwielbiają kolory, wszystkie propozycje są w ciekawych odcieniach. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że rodzice coraz bardziej zwracają uwagę na to, czym się bawią ich dzieci. Materiał, z którego są zrobione wszystkie zabawki, musi być wytrzymały i przede wszystkim – bezpieczny. Szczególnie kiedy zabawką bawi się młodsze dziecko, które jeszcze wszystko bierze do buzi. Dlatego też nasze zabawki posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty. Naszą ofertę komponujemy tak, by dzieci były zachwycone, a rodzice usatysfakcjonowani jakością.

Coś dla dziewczynki

Przykładem zabawek z tej kategorii przygotowanych z myślą o dziewczynkach, są różnego rodzaju koraliki. Możliwość stworzenia własnej bransoletki lub naszyjnika to nie lada wyzwanie. Kolorowe paciorki są z drewna i mają na tyle duże oczka, że nawet młodsze dziewczynki mogą po nie sięgnąć.

Wiele dziewczynek lubi bawić się w dom lub gotowanie. Odgrywanie ról, podobnie jak pobudzanie wyobraźni, ma duży wpływ na rozwój dziecka. Nie mogło zatem zabraknąć drewnianej deski do krojenia i owoców, które można na niej poćwiartować i przygotować podwieczorek dla swoich misiów i lalek.

Coś dla chłopców

Z kolei chłopców zainteresują zabawki kreatywne i edukacyjne związane z majsterkowaniem i pojazdami. Dla nich przygotowaliśmy m.in. zestaw narzędzi w walizce. Mieć tak profesjonalny komplet, jak tata i wspólnie bawić się w warsztat – to jest coś! Tak samo, jeśli chodzi o zabawę garażami z samochodami. Jest też specjalny parking do nauki liczenia. Czy można nauczyć się liczyć w lżejszy sposób? Wiedza sama wejdzie do małej główki!

Zabawki kreatywne i edukacyjne dla chłopców i dziewczynek

Poza wcześniej wymienionymi zabawkami jest również kilka takich, które spodobają się dosłownie każdemu dziecku. Jedną z najciekawszych propozycji są różnego rodzaju przybijanki i przebijanki. Wprost fenomenalnie ćwiczą zręczność, która jest nieodzowna na przykład podczas późniejszego pisania.

W zależności od tego, jakie są zainteresowania malucha, można mu zaproponować przebijankę tęczową, gdzie poza przybijaniem elementów, są cymbałki. Inną opcją jest przebijanka skaczące ludki. Poradzą sobie z nią nawet młodsze dzieci. Wystarczy młoteczkiem lekko uderzać w drewniane ludziki. Jest też coś dla przedszkolaków, czyli przybijanka korkowa. Po przyłożeniu kawałka obrazka należy wziąć pinezkę i przybić fragment do podkładki. Ta zabawka wymaga już większej sprawności w rękach, więc nie powinno się jej dawać młodszym dzieciom.

Wyświetlanie 1–12 z 913 wyników

Pokaż

Filtruj

    Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać

    Koszyk